KIM JESTEŚMY?

Posiadając 15 letnie doświadczenie w branży doradztwa i obsługi firm w ochronie środowiska, posiadamy kompetencje do realizacji złożonych projektów, wymagających odpowiedniej wiedzy praktycznej technicznej, prawniczej:

N

merytoryczne

N

organizacyjne

N

komunikacyjne

NASZE SPECJALIZACJE:

Stała obsługa środowiskowa to kompleksowa obsługa firm w zakresie realizacji obowiązków ochrony środowiska. Ta forma współpracy polega na przejęciu od naszych klientów obowiązków ochrony środowiska wraz z odpowiedzialnością za ich właściwe i terminowe wykonanie.
Konsulting środowiskowy to forma współpracy, polegająca na przekazaniu naszym klientom posiadanej przez nas wiedzy i doświadczenia, niezbędnego do skutecznej realizacji poszczególnych zadań w następujących obszarach tematycznych:

Opracowanie dokumentacji inwestycyjnych (tj. kart informacyjnych przedsięwzięć oraz raportów oddziaływania na środowisko) wraz z reprezentowaniem inwestora w procesie inwestycyjnym do momentu uzyskania decyzji środowiskowej.

ISO 14001
Wdrażanie i obsługa systemów
zarządzenia środowiskiem zgodnych z normą PN-EN ISO 14001:2015.

Wykonywaniu audytów środowiskowych i przeglądów ekologicznych.

Wykonywanie audytów Due Diligence w celu poddanie przedsiębiorstwa szczegółowej, wielopłaszczyznowej analizie pod względem wymagań środowiskowych.
Sporządzenie wniosków o uzyskanie pozwoleń zintegrowanych oraz pozwoleń sektorowych

Współpracujemy z laboratorium
akustycznym i w ramach tej współpracy wykonujemy dokumentacje akustyczne.

POWODY WYBORU NASZEJ FIRMY PRZEZ KLIENTÓW

W naszej firmie zawsze dążymy do tego, aby wychodzić poza obszar standardowego myślenia o realizacji obowiązków ochrony środowiska i dlatego na każdą firmę z którą współpracujemy, patrzymy z perspektywy właściciela tej firmy. Nasz zespół uczestniczył w wielu projektach, których efektem końcowym było nie tylko zrealizowanie obowiązków wynikających z przepisów ochrony środowiska ale przede wszystkim uzyskanie przewagi konkurencyjnej naszych klientów w ich branżach, a to jedno z największych wyzwań współczesnego doradcy środowiskowego jakim jest firma EkoComplex.pl.

 
 

45-716 Opole,
ul. Spychalskiego 13

+ 48 508 520 534

biuro@ekocomplex.pl